10 نکته که در مورد خرید اینترنتی تشک نمیدانید

معمولا افراد در نگاه اول ترجیح می‌دهند به شکل حضوری اقدام به خرید کنند.

کدام مورد را ترجیح میدهید؟

خرید تشک از مغازه ها و به شکل حضوری و یا خرید اینترنتی تشک؟ معمولا افراد در نگاه اول ترجیح می‌دهند به شکل حضوری اقدام به خرید کنند، شاید شما هم اینطور فکر کنید!

خرید تشک جزو آن دسته موضوعاتی قرار میگیرد که فکر میکنید قبل از خرید حتما باید ان را به شکل حضوری امتحان کنید نه؟

به شکل غافلگیر کننده ای باید بدانید که دسته اول گزینه بهتری را انتخاب نکرده‌اند.

شرکت های فروش تشک و خدمات خواب به کمک متخصصین آنالیز با بررسی موارد بسیار زیادی به این نتیجه رسیده اند که خرید اینترنتی تشک بهتر از خرید حضوری آن است و در قالب 10 دلیل زیر به توضیح این مسئله پرداختند.

1.مقدار رضایت مشتریان خرید اینترنتی تشک کمتر از مقدار رضایت مشتریان خرید حضوری تشک نیست!!

باورش سخت است نه؟ فکر میکردید کسانی که به شکل اینترنتی تشک را خریده‌اند چون فرصت امتحان کردن تشک را به شکل حضوری نداشتند باید نارضایتی بیشتری داشته باشند؟ شرکت های تولید و فروش تشک با بررسی این افراد و نظرسنجی از آن‌ها به این نتیجه رسیده اند که اکثر کسانی که خرید اینترنتی تشک داشته اند بر این بارواند که بهترین تشک را خریده‌اند. مقدار رضایت این دو دسته به دلایل بعدی مساوی بوده است.

2.هر تشک مشخصات خاص خودش را دارد.

درست همانطور که انگشتان دست شما مثل هم نیستند تشک ها هم انواع خودشان را دارند و همانند هم نیستند. اگر شما دقیقا دو مدل تشک مشابه از یک برند هم بخرید افراد مختلف احساسات متنوعی نسبت به ان ها خواهند داشت. پس برای هر کس که به دنبال خرید بهترین تشک است، نوع خاصی از تشک ارائه می‌شود.

3.تشک هایی که در مغازه ها انتخاب می‌شود با نوع اکبندی که به شما تحویل داده می‌شود، یکسان نیست.

تعداد زیادی از افراد این موضوع را تجربه کرده اند که تشکی در فروشگاه ها دیده بودند و آن را امتحان کرده بودند با تشکی که به خانه برده اند متفاوت بوده است. این به این معنا نیست که صاحب فروشگاه به شما تشک اشتباه داده است. نکته مهم اینجاست که دقیقا همان مدل و همان برند را به شما تحویل داده اند اما حس کرده اید که تشک تست شده در فروشگاه چیز دیگری بوده است.

دلیل این اتفاق چیست؟ فروشگاه های تشک فروشی را تصور کنید. روزانه چند نفر به دنبال خرید تشک به ان فروشگاه وارد می‌شوند؟ آن تشک چند وقت است که در فروشگاه وجود داشته و افرادی که به دنبال خرید بهترین تشک بوده اند بر روی آن نشسته اند یا دراز کشیده اند؟ در نتیجه حسی که شما تجربه میکنید با حسی که شما بر روی تشک اکبند احساس میکنید میتواند تفاوت چشم گیری داشته باشد و این تغییر حس گاهی اثرات منفی بر روی خرید شما دارد.

4.تمرکز شما در هنگام خرید تشک به شکل حضوری، با حواس پرتی های فروشگاه به هم می‌خورد.

وقتی که در فروشگاه حضور دارید حداقل صد چیز حواس شما را پرت میکند. فرزند شما ممکن است بیقراری کند یا همسرتان حوصله توضیحات فروشنده را نداشته باشد. توضیحات فروشنده قانع کننده نباشد و فقط با هدف فروش محصولی خاص با شما صحبت شود. نور و دمای فروشگاه ممکن است برای شما مناسب نباشد و تمامی این موارد میتوانند بر روی درستی تصمیم شما اثرات منفی داشته باشند.

5.تفاوت دمای خانه شما و فروشگاه باعث تفاوت در تشک فروشگاه و تشک خانه شما میشود.

هنگام خرید تشک به این نکته توجه کنید که تشک های طبی که دارای فوم هوشمند و حافظه دار هستند نسبت به دما حساسیت بیشتری دارند. هرچقدر دما پایین تر باشد و هوا سردتر باشد این تشک ها سفت تر و محکم تر میشوند. از ان طرف با افزایش دما این تشک ها شل تر و نرم تر میشوند. اگر دمای خانه شما شبیه فروشگاهی که از ان خرید میکنید متفاوت باشد در نتیجه خرید بهترین تشک را حس نمیکنید.

6.فروشنده میتواند شما را به خرید نوع خاصی از تشک ترغیب کند.

منظور ما اصلا این نیست که همه فروشنده این کار را میکنند بلکه منظورمان سیاست فروشگاه هاست. حتما جملات زیر را در موقع خرید بسیار شنیده‌اید و اگر عبارات و جملات زیر از زبان فروشنده به کرار گفته شود باید به محصول آن با شَک و تردید بیشتری نگاه کنید:

تشکی بهتر از این پیدا نمیکنید.
این بهترین تشک موجود در بازار است.
این تشک برای همه افراد مناسب است.
فقط یه دونه اش مونده!

البته در شرایط ایده ال شما با فروشنده ای برخورد میکنید که هدفش تنها این است که شما را با بهترین تشکی که برایتان مناسب است فروشگاه را ترک کنید. اما این شرایط ایده ال کم پیش می‌اید مخصوصا در این بازار پر التهاب.

7.خریداران انلاین تشک، بیشتر تحقیق میکنند.

کسانی که برای خرید تشک به فروشگاه ها مراجعه میکنند معمولا امیدوارند که صاحب فروشگاه و فروشنده ها به آن ها بهترین اطلاعات را بدهند. در سمت دیگر کسانی که به دنبال خرید اینترنتی تشک هستند خودشان به دنبال اطلاعات میروند. در گوگل به دنبال برند های برتر، مدل های پیشنهادی، نظرات دیگر کاربران و اطلاعاتی از این قبیل میروند. در نتیجه کاملا میدانند که اگر خرید بهترین تشک در ذهنشان است باید به دنبال چه مدل هایی بروند. به عنوان مثال وقتی کلمه تشک را جستجو می‌کنیم چرا گوگل باید به ما عبارت “تشک داتیس” را پیشنهاد دهد؟ اصولا گوگل برندهای معتبر و محبوب عام را پیشنهاد می‌دهد.

8.خرید اینترنتی تشک معمولا با خدمات پس از فروش عالی همراه است.

مسیری که شما برای خرید بهترین تشک طی میکنید اگر در جاده خرید اینترنتی تشک قرار بگیرد تجربه خوشایندی برای شما به ارمغان خواهد گذاشت. سایت های فروش اینترنتی تشک معمولا مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته دارند و اگر شما خواسته ای داشته باشید به سرعت رسیدگی میکنند. ولی در فروشگاه‌های حضوری باید ابتدا ببینید که در فروشگاه هستند و یا نه و سپس با این ترافیک و کمبود وقت آیا به فروشگاه جهت دریافت پشتبیانی می‌رسید؟

9.با خرید اینترنتی تشک میتوانید از تخفیف های بزرگی استفاده کنید.

معمولا زمانی که شما از سایت کارخانه تولید کننده تشک خرید میکنید، به دلیل حذف واسطه نسبت به خرید از فروشگاه های سطح شهر قیمت کمتری پرداخت میکنید. علاوه بر ان قیمت کمتر معمولا در خرید تشک از سایت میتوانید از تخفیف های آن برند هم استفاده کنید.

10.خرید اینترنتی تشک با ارسال رایگان صورت میگیرد.

معمولا زمانی که شما خرید تشک خود را به انتها میرسانید، سایت فروش تشک ارسال رایگان تشک از کارخانه به منزل شما را پیشنهاد میدهد. این اتفاق در فروشگاه ها خیلی کمتر اتفاق می افتد.

راهکار پیشنهادی:

با توجه به تمامی دلایل و مواردی که برای شما توضیح داده شد در این قسمت شما قرار است پیشنهاد ویژه ای بگیرید.

شما در فروشگاه اینترنتی “تشک و کالای خواب داتیس” که برای خود شرکت داتیس است، به راحتی می‌توانید 6 نوع بالش و 6 نوع تشک را انتخاب کنید تا همراه با کارشناس مربوطه به صورت کاملاً رایگان به منزل شما بیایند و در آخر با توجه به مدل تخت خواب، خودتان از میان آن‌ها به‌راحتی انتخاب کنید، سپس شرکت داتیس بالش و یا تشک نو و آکبند شده آن مدل انتخابی را برای شما ارسال می‌کند.. در نتیجه شما هیچکدام از مشکلاتی که در بالا توضیح دادیم را تجربه نخواهید کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.