شرکت طراحی دکوراسیون ASK «از من بپرس» افتخار دارد با سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی پروژه های زیادی را با رضایت صد درصد با توجه به سلیقه خاص مشتریان تحویل و به سامان برساند. تیم ASK ارائه دهنده کلیه خدمات دکوراسیون خانه، صفر تا صد با به روز ترین طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی منزل، بررسی سبک های مختلف دکوراسیون داخلی بر اساس نیازهای روز، اجرای دکوراسیون داخلی بر اساس نیاز و خواسته شما.

رویکرد یکپارچه ما برای پروژه های ساختمانی به این معنی است که ما روابط کاری نزدیک با معماران، مهندسان و نقشه برداران و … ایجاد کرده ایم. این روابط به فعالیت ما اجازه میدهد تا کلیه خدمات را به نحو احسنت زیر نظر طراحان، مدیران پروژه و استادکاران ماهر و با تجربه به انجام برسانیم .

این رویکرد به ما این امکان را میدهد که برای پروژه های خود ارزش قائل شویم و با مدیریت بخردانه و تکمیل کار با توجه به بودجه نسبت به نیاز مشتریان خود خدمات به موقع ارائه بدهیم.

اهداف ما:

شرکت خدمات ساختمانی ایده سپیدار کارا با تجربه سالیانه خود با همکاری با مهندسین، معماران و استاد کاران ماهر بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه میدهد. این شرکت با هدف اشتغالزایی بزرگترین پل ارتباطی بین کارفرمایان و پیمانکاران میباشد و این امکان را به مهندسین و هنرمندان میدهد تا ضمن مشاوره و آموزش رایگان در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود با مدیریت برنامه زمانی و بودجه با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات فراهم نماید. شرکت ایده سپیدار کارا با در نظر گرفتن نیاز و انتظار مشتریان خود طراحی شگفت انگیز ، هوشمند و منحصر به فرد ارائه میدهد. شرکت ما پذیرای مشتریانی از اقشار مختلف جامعه و خدمات دهندگانی نظیر کارفرمایان و پیمانکاران پروژه های عظیم عمرانی و دکوراسیون با هدف پیاده سازی انواع فعالیت های ساختمانی و فنی و عملکرد ظریف و دقیق طبق استاندارد ها می  باشد.

شعار ما:

از من بپرس ASK

هر آنچه از خدمات میخواهید، از ما درخواست کنید.